Take a fresh look at your lifestyle.

ବରିଷ୍ଠ ରାଜନେତା ସୂଯର୍‌ୟ ନାରାୟଣ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସାମ୍ବାଦିକ ରବି ରଥଙ୍କ ଶୋକ 

0 4

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବିଶିଷ୍ଟ  ରାଜନେତା ସୂଯର୍‌ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକରେ ନବୀନ ପାଠାଗାର ଓ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ସଭାପତି, ନବୀନର ସମ୍ପାଦକ ଓ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ରବି ରଥ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏକ ଶୋକବର୍ାତ୍ତାରେ ଶ୍ରୀ ରଥ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ 1977 ମସିହାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ନର୍ିବାଚନ ଲଢ଼ିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଉଭୟେ ଦଳରେ ଏକ ସାଙ୍ଗରେ କାମ କରୁଥିଲେ ସେ ଜିଲାର ସଭାପତି ଥିବା ବେଳେ ଯୁବ ଜନତା ସଭାପତି ଭାବେ ତାଙ୍କ ସହ କାଯର୍‌ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସାହା ଭରଷା ଭାବେ କାଯର୍‌ୟ କରି ଆସୁଥିଲେ ।
ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ପ୍ରିୟପାତ୍ର ହୋଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ରାଜନେତା ହରାଇଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସେ ଜଣେ ମାତ୍ର ନେତା ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତିର ସମସ୍ତ ନର୍ିବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ଅମର ଆତ୍ମାର ସଦଗତି ନିମନ୍ତେ ନୀରବ ପ୍ରର୍ାଥନା କରିବା ସହ ଶୋକ ସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଥିଲେ  ।

- Advertisement -

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.